Як зробити настінну ключницю своїми руками

Як зробити настінну ключницю своїми руками

В даний час життя сучасної людини складається таким чином, що в кожній родині набирається дуже багато ключів, які збираються всі разом в досить вагому зв'язку, а часом таких зв'язок може бути не одна, а кілька.
Це можуть бути ключі від квартири, від офісу, від гаража, від дачі і так далі, і все це має властивість постійно губитися. Саме з цієї причини виникає гостра необхідність придбати або зробити своїми руками такий предмет, як настінна ключниця.
Це можливість забезпечити те, щоб ключі завжди були на своєму місці, у свою чергу за рахунок цього можна заощадити досить багато часу і нервів.
Такий предмет, як настінна ключниця, своїми руками виконана, є досить корисною річчю, а також в змозі стати справжнім прикрасою вітальні. Якщо у когось ще немає даного предмета інтер'єру, саме час виконати його своїми руками, причому саме зробити, а не купити в магазині, так як це прекрасна можливість реалізувати свій творчий потенціал.
У даній статті буде описано варіант того, як можна зробити такий корисний предмет. Все досить просто, так як необхідно мінімальну кількість часу і матеріалів.
Для найпростішого варіанта необхідно підготувати такі матеріали та інструменти, як наждачний папір, лобзик, дерев'яна дощечка, причому дерева будь-якої породи, кріпильні елементи — саморізи і гачки, а також фарби або набір для того щоб зробити декупаж, якщо є певні навички.
Отже, за основу для ключниці можна взяти з будь-якої породи дерева дощечку, можна ту, яка раніше служила основою під фото. Також можна придбати подібний планшетік в господарському магазині, де пропонуються шматки деревини після фігурної обробки.
Дощечка ретельно обробляється за допомогою наждачного паперу, щоб не було задирок. При обробці немає необхідності готувати поверхню дуже якісно, як для покриття лаку, так як дощечка буде покриватися фарбою, папером або тканиною залежить від бажання власника, а також від його умінь.
Для того щоб ключниця в передпокої було добре видно, краю можна виділити за допомогою фарбування фарбою, контрастного з загальним фоном кольором. Після того, як краю висихають, потрібно покрити поверхню обраним матеріалом.
Тканина або папір на поверхні дощечки кріпляться за допомогою спеціального клею для декупажу, який сам по собі має білий колір, але після висихання набуває прозорий вигляд. За допомогою нього клеїться сама тканина, так і вибрані елементи прикраси на дощечку.
Як тільки роботи з оформленням поверхні повністю готова на ній закріплюються гачки для в'язок ключів, за кількістю яких необхідно визначитися заздалегідь.
Крім того, ключницю можна зробити у вигляді невеликого настінного ящички, в якому можна зберігати листи для домашніх або записки. Що стосується породи дерева, то тут немає особливої різниці, так як предмет буде знаходитися в приміщенні і ніяких особливих вимог по стійкості до несприятливих факторів немає.
Також це може бути не ящик, але проста дощечка, на якій закріплені фігурні гачки для ключів, до речі як гачків можна використовувати старі, що вийшли із споживання ключі. Вони закріплюються на поверхні за допомогою спеціальних кріпильних деталей — саморізів або цвяхів, а кінець допомогою плоскогубців загинається вгору, створюючи вигляд гачка.

Рубрики: