Як своїми руками класти декоративний камінь

Як своїми руками класти декоративний камінь

Передпокій — це невід'ємна частина будь-якого будинку, і часто цілком можна здійснити її обробку своїми руками. Дана процедура може зайняти багато часу і, ймовірно, здасться вам занадто важкою, але при правильній організації діяльності вона під силу кожному.
Якщо говорити про декоративний камінь в інтер'єрі передпокою, то його обробка в приватному будинку буде відрізнятися від квартири. Так чи інакше, її основна мета — це створення затишку і комфорту в приміщенні.
Насамперед, зазначимо, що використання декоративного каменю в обробці передпокої буде коштувати дорого. Але всього одна мить змусить вас забути про гроші — мова йде про момент, коли ви вперше побачите перетворений інтер'єр житла.
Для створення дійсно красивою передпокою вам знадобиться вся ваша фантазія. Якщо є можливість, то можна проконсультуватися у дизайнера — він не тільки вибере замість вас підходящий спосіб укладання, але і порадить, якої форми камінь слід використовувати.
Тепер поговоримо про самому матеріалі. Він може мати різну забарвлення і текстуру. Крім того, такий камінь вважають універсальним: адже він використовується у всіх кімнатах, не тільки в передпокої. Він прекрасно поєднується з більшою частиною стель і декору, відповідно, при обробці можна всіляко комбінувати різні матеріали.
Як уже говорилося, ми можемо провести обробку передпокої своїми силами, але для цього потрібно дотримуватися певних рекомендацій.
Спочатку нам необхідно підготувати основу. При цьому попередня обробка, яка вже почала руйнуватися, повинна бути видалена. Це можуть бути, наприклад, шпалери чи паркет. Якщо на поверхні є нерівності, які перевищують 5 сантиметрів, то їх слід штукатурити.
Далі нам потрібно розмітити стіни. Коли з цим буде покінчено, напрямні камені слід ретельно закріпити. Також відзначимо, що в процесі самої розмітки ми повинні звертати особливу увагу на висоту як карнизів, так і плінтусів.
Покінчивши з цим, можна приступати до створення контрольної мітки. В якості подібної мітки може бути практично будь-який кут нашої кімнати. При цьому висота особливої ролі не грає — її ви можете вибрати яку завгодно. Існує два пристрої, якими можна скористатися для виконання теги:
Коли ми повністю виконаємо мітку, можна приступати до вимірювання дистанції між першим шаром декоративного каменю і самої міткою. Більш того, в процесі можна обладнати спеціальні ризики на поверхні стін, між ними натягують канат.
Але є й інший варіант: ми можемо класти декоративний камінь впритул. При цьому вкрай важливо, щоб це робилося рівними рядами по горизонталі. Далі ми наносимо клей на поверхню каменів, використовуючи звичайний шпатель-гребінку.

Рубрики: