Робимо обробку балкона своїми руками

Робимо обробку балкона своїми руками

Обшивка балкона – це завершення, вінець ремонтних робіт і перевтілення невеликої кімнатки в затишне і тепле містечко. Але до того, як почнеться безпосередньо обробка балкона своїми руками, ви повинні визначитися з цілим рядом моментів: як обшивати, чим саме обшивати; більше того, ви повинні ретельно виміряти загальну площу балкона.
Вимірюємо стеля, стіни, кожен виступ і поглиблення, акуратно заносячи отримані дані у зошит. Після цього ви будете готові до вибору підходящого для робіт матеріалу.
Для того щоб вибрати матеріал для обробки правильно, ви повинні враховувати не тільки кліматичні особливості певного регіону країни, а також і дизайн кімнати, яка примикає до самого балкону. Більш того, не забувайте про найголовніше – про ваших фінансових можливостях.
Варто також зазначити, що при адекватному виборі матеріалу для монтажу вам не знадобляться професійні знання або навички. Щодо внутрішньої поверхні, то вона найчастіше відбувається одним з трьох матеріалів:
Важливо! Звичні шпалери є одним з найгірших матеріалів для обробки. Вся справа в тому, що влітку вони дуже швидко вигорають, а взимку відклеюються. Більш того, на балконі, нехай і утепленому, взимку набагато холодніше, ніж в літній час.
Плитка хороша тим, що її дуже просто монтувати і доглядати за нею (читай: мити), але от щодо її зовнішніх характеристик, то вони, чесно кажучи, залишають бажати кращого. Замість затишного балкона ви опиняєтеся в холодній лікарні або, того гірше, в морзі.
Часто можна зустріти і дерев'яну обробку балконів, особливо в містах. Звичайно ж, дерево саме по собі дуже красиво, так і екологічно чисто. Але незабаром воно розтріскується і гниє, втрачаючи всі свої чудові показники.
Як правило, дерев'яну обшивку доводиться дуже часто змінювати. Та й опір до займання у дерева низьке.
Так що кращим варіантом для обробки балкона можна з чистою совістю вважати саме пластик. Він стійкий до вологи, не піддається температурним змінам, не вигоряє і не потребує особливого догляду.
У пластику широкий асортимент квітів, аж до імітації дерева або мармуру. Але до початку опоряджувальних робіт ми рекомендуємо все ж утеплити балкон.
Двері – це вкрай важливий елемент не тільки обробки, але і утеплення. Це свого роду КПП, огороджує тепле приміщення від холодного і незатишного зовнішнього світу. Саме тому двері на балкон потребують утеплення, щоб холод з вулиці не зміг проникнути у житло.
Нерідко внутрішня обробка балкона своїми руками зв'язується з розсувними дверима-купе, які суттєво економлять вільний простір квартири. Крім того, вони чудово ізолюють зовнішні шуми і захищають вас від різного роду пилу з вулиці.
До суттєвих переваг балконних розсувних дверей ми б віднесли їх багатофункціональність, надійність, а також прекрасні естетичні характеристики.

Рубрики: